צילום: דוברות הכנסת - עדינה ולמן

חבר הכנסת דודי אמסלם (הליכוד) בריאיון לשרון גל: "לדעתי בנט יושב על קלונקס, הבנאדם מזיע, מפוחד.."

שרון גל

חבר הכנסת דודי אמסלם (הליכוד) בריאיון לשרון גל: "לדעתי בנט יושב על קלונקס, הבנאדם מזיע, מפוחד. המנהיג האמיתי של מחנה הימין, לא רק של הליכוד, זה ראש הממשלה בנימין נתניהו. (התואר במקור, ג.י) כל השאר עושים רעשים כדי לייצר איזו תודעה ליום שאחרי, אנחנו לא שם. עוד חזון למועד. בנט חושב שמדינת ישראל זה משחק. מעולם לא הכנסנו גורמים אנטי ציונים שכל מחשבתם זה לחסל את מדינת ישראל הציונית גם אם זה בשלבים"

על התגובות לכתבה שקיים עמו אבישי בן חיים ברשת 13: "אני לא סופר אותם, אני בז להם. השמאלנים בישראל מתפוצצים מהכתבה רק בגלל שהיא אמיתית, הרי כשמישהו אומר דברי הבל ושקר - אתה לא מתייחס. אותו אחד שכתב את הביקורת בהארץ תבדוק אותו, קבוע הוא כותב כתבות נגד היהדות… אותו כותב לא מגיע בשום פרמטר לרמה של אבישי בן חיים, לא בהשכלה לא בניסיון החיים, כלום. עשיתי עליו גוגל קטן, למד בנתיב מאיר, גם שם לא בדיוק קיבלו הרבה ספרדים, ילד שנתנו לו עט ואמרו לו לכתוב"

"אנחנו המזרחיים הרוב במדינת ישראל. למה אין כמעט מזרחיים בעליון? אנחנו כמעט לא מיוצגים במערכות שמובילה האליטה. אנחנו הרי יודעים מי מוביל את התקשורת, התרבות, המוסדות, הטלוויזיה… אני מתפלל שלא יהיה שיח כזה והדברים יסתדרו מאליהם"

18.08.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.