"שימו לב, יש מי שמדברים על תוכן הפגישה. בנט לא ילשין על האמריקאים אם הם ימשיכו למכור לעולם את האשליה על הסכם שיעצור את הסכם הגרעין האיראני. ובנט יעזור לאבו מאזן במאבקו בחמאס.."

אבי רצון בפתח תכנית הבוקר

"שימו לב, יש מי שמדברים על תוכן הפגישה. בנט לא ילשין על האמריקאים אם הם ימשיכו למכור לעולם את האשליה על הסכם שיעצור את הסכם הגרעין האיראני.

ובנט יעזור לאבו מאזן במאבקו בחמאס. ואבו מאזן ימשיך לעמוד בראש ראשות מושחתת שבה מקורביו, ובעיקר ילדיו, יהפכו למיליונרים על חשבון תושבי שכם ורמאללה  שימשיכו אכול חצץ ולשתות מי ביוב. וכל זה בחצי שעה של פגישה. אבל חכו, כעת חיה. זה רק ענין של שעות עד שקלוגהפט, הו קלוגי, אחד יחדי ומיוחד, ובכן קלוגי עומד לפרסם הודעה ממטוס ראש הממשלה שהנשיא ביידן ויויעציו התעניינו אצל בנט איך וכיצד הוא מציע להם להתמודד עם הקרונה. בשלב הראשון ידווח מהמטוס שהאמריקאים מתכוונים לא רק לכוש את ספרו של בנט איך לנצח מגפה, אלא שלמטבח בבית הלבן הוזעקו ראשי מערכת החינוך האמריקאי שהודיעו כי ספרו של בנט יהיה ספר חובה בתוכנית הלימודים של כל ילד אמריקאי. בנט לפני ג'ורג' וושינגטון, הארי טרומן ואברהם לינקולן. בקיצור, הניחו לדיווחים ולפרשנויות על הפגישה ההיא. אין בה כלום כי לא היה בה כלום..."

29.08.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.