חני זרקא, שהותקפה ע"י יוסי אזרחי בכנס של ח״כ עידית סילמן, הבוקר לשרון גל: "אני פשוט בהלם שאבד לנו חופש הביטוי" | אזרחי: "אני מצר על כל מה שקרה אתמול, אני חד משמעית לא מסוגל להכיל את מה שקרה אתמול"

שרון גל

חני זרקא, שהותקפה בכנס של ח״כ עידית סילמן, הבוקר לשרון גל: "אני פשוט בהלם שאבד לנו חופש הביטוי, לא יתכן שאדם יעמוד בשטח ציבורי, לא פרטי, בניין ציבורי בחריש - ויבוא אדם בשם יוסי אזרחי שארגן כנס לעידית סילמן, זרק את הבן שלו מהידיים ואז דחף את הבן שלי, אחרכך בא עלי והעיף אותי למדרכה ונתן לי אגרוף. אני בהלם ממשטרת ישראל, היו שם שני שוטרים והכל מתועד. שוב, לא היינו בשטח פרטי, יוסי קלט אותנו אז הוא בא אלי ושאל ״באתם להפגין פה?״, הסוכה של סילמן הייתה בחניה, הוא התחיל לארגן שם את הסוכה"

אחריה עולה לשידור יוסי אזרחי ומגיב: "אני מצר על כל מה שקרה אתמול, אני חד משמעית לא מסוגל להכיל את מה שקרה אתמול. הותקפתי אתמול על ידי עשרות מפגינים שהגיעו אלי הביתה, לשטח הפרטי שלי. אני מקבל הפגנות, אבל אל תכנסו לשטח הפרטי שלי, מדובר בפרובוקציה, זה שטח פרטי בחניון של הבניין שרשום בטאבו. הם כן הגיעו עם מגאפונים וצעקו, אני יודע שהסרטון הזה נראה רע אבל הסכמתי לעלות לשידור כי אף אחד לא פרסם אית חצי שעה התחננתי שלא יכנסו, דיברתי עם המשטרה, אף אחד מהם לא תושב חריש, הם הגיעו למקום כדי לייצר פרובוקציה, אני בסערת רגשות מאתמול, נחקרתי שוחררתי אחרי שעה כשהצגתי את כל הטיעונים. אם נצטרך - יגיעו עדים שראו את כל האירוע. קיבלתי הרחקה של 14 יום ממנה. אף אחד לא מפרסם איך הבן שלי בן השלוש נזרק על הרצפה וצרח. אף אחד לא מראה איך בעלה של אותה אישה איחל מוות ביסורים בפנים של אשתי. התחננתי שהבריונים יצאו מהשטח הפרטי שלי"

26.09.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.