צילום: דוברות הכנסת

שר האוצר לשעבר ישראל כץ: "כל אזרח במדינת ישראל ישלם כסף למנסור עבאס. ליברמן אמר לפקידים ׳תביאו לי כסף׳ - אז הוא לקח את התכניות שאני זרקתי"

פתחי וזמרי בעם

תקציב המדינה אושר בממשלה | שר האוצר לשעבר ישראל כץ בריאיון לפתחי וזמרי בעם: "הכי גרוע זה המס על ביקור רופא לכל מי שהולך לרפואה פרטית. יש גם את המס על הכלים החד פעמיים והשתיה המתוקה, איילת שקד שאלה למה מטילים גם על שתיה נטולת סוכר… היא לא מבינה שאין כאן היבט בריאותי, אלא הכנסת כסף מרידור סולק ואז סייעתי לעצמאים. הוא זה שהביא את התכניות של המיסים שעכשיו הם מוציאים. בזמנו התחייבנו, רה״מ ואני, לא לעלות מיסים. אני לא תכננתי לשלם מיסים לעבאס"

"טוב שעבר תקציב וחבל שלא העברנו את התקציב. כן… בגלל הפריטטיות… נכון, בגלל הרוטציה שנכרכה בגאונות משפטית… ישבתי עשרות שעות עם בני גנץ וניסיתי לשכנע אותו"

עוד מוסיף כץ: "כל אזרח במדינת ישראל ישלם כסף למנסור עבאס. ליברמן אמר לפקידים ׳תביאו לי כסף׳ - אז הוא לקח את התכניות שאני זרקתי, נגד האידיאל"

על הקרבות בתתוך הליכוד: "נתניהו הוא בראש הליכוד. כשהוא לא יהיה בראשות הליכוד - אז אתמודד" | כשנשאל על התמודדות מול ברקת: "יש לי קלפים חזקים שמגיעים מבית"

02.08.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.