צילום: דוברות הכנסת

ח"כ מירי רגב בריאיון לפתחי וזמרי בעם, על בנט: "לפני שהוא הולך לתפילת כל נדרי הוא צריך לזכור שיום כיפור לא מכפר על עבירות שבין אדם לחברו"

פתחי וזמרי בעם

ח"כ מירי רגב בריאיון לפתחי וזמרי בעם, על בנט: "לפני שהוא הולך לתפילת כל נדרי הוא צריך לזכור שיום כיפור לא מכפר על עבירות שבין אדם לחברו" על גדעון סער: "אני גם רוצה לדעת למה סער התפטר ב-2014, אין לי מושג למה"

"אתה לא רואה שהאף של פינוקיו התארך? אין מילה אחת של הנוכל הזה שהוא עמד בה. זו ממשלה יהירה עם מחדל מנהיגותי, לא רק שהם לא מנצחים את הקורונה אלא הקורונה מנצחת אותם. את לפיד זה לא מעניין, גברת נוכלת מתחסדת איילת שקד מכילה את המתים. הציבור צריך להתעורר"

על סערת הריאיון שהעניקה לידיעות אחרונות: "אני לא מצטערת על כלום. במקום במהות מתעסקים בעטיפה. המהות פשוטה - אחרי 73 שנים הגיע הזמן שיהיה נשיא עליון מזרחי, שיהיה ראשת ממשלה מזרחית. אם היה מגיע אדם ממאדים ושואל אתכם מה מצבנו בחברה הישראלית והייתם אומרים לו שהחברה מורכבת מ50% עולים ממזרח ו50% עולים ממערב, אבל 80% מתפקידי המפתח נמצאים אצל המערבים - הם יגידו לכם שהחברה שלנו לא בריאה. בואו נדבר רגע על זה שאדם לא נבחר בשל כישוריו אלא בשל מוצאו, זה כואב לי. וועדת השופטים של היום עם ההרכב שלה - לא יכולה להפתיע, כשאני הייתי שרת התרבות תיקנתי, שיניתי דברים. המפלגה שעשתה את השינוי בארה״ב זו אותה מפלגה דמוקרטית שהחליטה בפעם הראשונה לבחור בנשיא אפרו אמריקאי, לא תשכנעו אותי שלא מצאו מזרחי אחד ראוי לאורך השנים לכהן כנשיא העליון! שיהיה ברור - בכל פריימריז, כל מי שיתמודד מול נתניהו - אני לצידו של נתניהו. אין ספק, יש שינוי גדול מאז שבגין עלה, עכשיו צריך לקחת את זה צעד נוסף. אל תקחו חלקים שהוצאו מהקשרם. אני אמרתי שאם הליכדוניקים לא יצמיחו מנהיג מזרחי - יקום ליכוד אחר, כחלון עשה את זה והוא לא קיים היום, אני אמרתי שכדי להימנע מזה… אני לא מתכוונת להקים ליכוד ב׳, אני נשארת בליכוד כדי להשפיע! אנחנו חברה בריאה וחברה בוגרת שיכולה לשים את הדברים על השולחן ולהגיד: יש לנו חסמים ואנחנו צריכים לאפשר לאנשים ראויים להתקדם, לא בגלל שהם מזרחים אלא כי הם ראויים. אני אזרע את אותם זרעים לכך שההגמוניה תשתנה, סילבן היה ראוי, דוד לוי היה ראוי, הציבור בסוף יחליט! אפשר לא לדבר על הדברים, זה הכי קל והכי נח, אבל לא באתי לפוליטיקה בשביל לעשות וי, גם אם זו לא תהיה אני אלא מישהו אחר - אמחא כפיים"

16.08.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.